• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Skóra Czego używać do mycia twarzy?

Czego używać do mycia twarzy?

Hm, ciekawe który najlepszy dla cery... Chociaż nie do końca rozumiem po co płyny intymne? Przecież żele do twarzy też są delikatne...

Lolipopka - napisz jaki to żel, którego używasz.

A ja używam do higieny intymnej żelu do twarzy ;P

A dlaczego nie stosujecie żeli zgodnie z zaleceniami? :P

Ja ostatnio wykonałam demakijaż twarzy chusteczką do higieny intymnej :mrgreen: ale to z powodu braku przy sobie innych środków do tego :D

Moim zdaniem płyn micelarny i ewentualnie od czasu do czasu jakiś napar ziołowy powinny wystarczy, nie radzę używać zwykłego mydła, szczególnie jeśli masz wrażliwą skórę. Dużo lepszym rozwiązaniem będą specjalne mydła do higieny skóry twarzy oraz preparaty antybakteryjne.

Na pewno jakiś spcejalny żel bądz pianka. Przy wrażliwej albo suchej skórze mydło zrobi jeszcze gorzej. Ja myje płynem miceralnym a potem jeszcze tonkiem do tego :)

Jest wiele delikantych żeli do mycia twarzy, które nie zawierają alkoholu, ani drażniących składników. A do tego są w naprawdę przystępnej cenie. Płyn micelarny jest świetny, ale ja używam go raczej jako toniku po umyciu twarzy żelem.

Dla mnie najlepiej podchodzi mydło In Collina z nagietkiem. Po czym jak wyschnie dobrze jest nawilżyć dobrym kremem. Ja stosuje kremy cleadermy.

Poprzednia

Wróć do Skóra