• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Skóra Czerniak

Czerniak

Post 12 lip 2013, 17:00

Witam,
mam dość wrażliwą skórę na promieniowanie słoneczne. Nie przepadam za upałami i opalaniem się.
Jak byłam nastolatką to na koloniach zdarzyło mi się, że usnęłam na plaży co skończyło się ogromnymi oparzeniami.
Moje plecy są pokryte piegami, a ostatnio nawet zauważyłam, że mam coraz więcej tzw. pieprzyków.
W przypadku kilku z nich wydaje mi się, że się trochę jakby powiększały...

Post 16 lip 2013, 16:19

Jeśli znamiona się powiększają, zwłaszcza jeśli to sa zmiany powstałe po oparzeniach słonecznych to koniecznie nalezy je pokazać lekarzowi. Dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa, zanim będzie za późno. Nie czekaj z tym, proszę...

Post 17 lip 2013, 22:46

Koniecznie!
Tu i teraz!
Do dermatologa Cię wyganiam! ;)

Post 18 lip 2013, 9:06

... wiecie co, moja siostra pokazala mi wczoraj coś bardzo nietypowego. Pokazała - wreszcie - bo dotąd nie chciała - ten jej pieprzyk jest rozowy, wypukły, a w środku jakby bliznowaty i jasniejszy. nie wiem jak ja mam wpłynać na nią. Ona za żadne skarby nie chce z tym iść. A to cholerstw rośnie, a umiejscowione jest pod kolanem.

Post 03 lip 2015, 13:02

Ojej, to cały czas może to urażać i wtedy takie świństwa też się rozrastają...

Post 05 lip 2015, 17:17

Dlaczego siostra nie chce o to zadbać? Czasem ze strachu się takich rzeczy nie bada, ale trzeba to tego podchodzić z rozsądkiem a nie strachem.

Post 17 lip 2015, 8:09

Jak wygląda czerniak?

Post 18 sie 2015, 6:56

Trochę jak pieprzyk w zasadzie...

Post 05 wrz 2016, 14:45

Czerniak wygląda bardzo niegroźnie, niestety... i wszyscy go lekceważą. :cry: Ukrywa się pod postacią czarnych pieprzyków i znamion dlatego trzeba kontrolować skórę u dermatologa.

Wróć do Skóra