• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Skóra modzele

modzele

Post 20 sie 2013, 19:20

odciski są wyraźnie oddzielone, bolą i maja glęboki korzeń, modzele nie bola są rozlane i np żółtawe, nie maja korzenia

Post 23 sie 2013, 18:37

w małym zaawansowaniu linomag ci pomoże

Post 25 sie 2013, 17:18

Ja mam straszne pięty od balerinek, które namiętnie noszę latem. I teraz nie mogę skóry na piętach doprowadzić do porządku, po staciu tej skóry tarką wszystko mnie boli bo staram się zetrzeć wszystko, docieram do wrażliwszej skóry a mimo to pięty nadal są brzydkie i po dwóch dniach twarde jak skała :(

Post 27 sie 2013, 11:15

A stosujesz jakiś krem do stóp? Może powinnaś codziennie wsmarowywać go w stopki, powinien pomóc je zmiękczyć + raz na jakiś czas starcie ich dobrą tarką.

Post 27 sie 2013, 13:27

pomaranczowa postaw na peeling, tarka dziala troche odwrotnie - tzn wzmaga rogowacenie - i ten krem z mocznikiem w duzym steżeniu bo rozpuści naskórek i zmiekczy skórę.

Post 21 paź 2016, 13:29

Ja na twoim miejscu zainwestowałabym w lepsze buty, te balerinki są najczęściej ze sklejki i strasznie niszczą stopy. Ja miałam ten sam problem. Spróbuj też porządnie nawilżać stopy. ja używam preparatu podoceutic, który polecił i lekarz i muszę powiedzieć, że świetnie nawilża

Poprzednia

Wróć do Skóra