• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Skóra opinie na temat skarpetek Silcatil

opinie na temat skarpetek Silcatil

Osobiście szczerze polecam te skarpetki. Walka z odciskami to było dla mnie zawsze ogromne wyzwanie, mam krzywe paluchy i ciągle odciskają się od butów. Przede wszystkim było to bolesne i czasochłonne a skarpety silcatil po prostu zakładam i tyle :) U mnie problem był poważny, więc musiałam "zabieg" powtarzać, ale mojej siostrze wystarczyło kilka dni.

Ja używam sztyftu i świetnie chroni przed odciskami :)

Skusiłam się zarówno na skarpetki jak i na sztyft. Po skarpetach skóra jest super gładka a jak smaruję newralgiczne punkty sztyftem, to faktycznie nie robią mi się takie odciski jak wcześniej.

Też muszę się zaopatrzyć w sztyft, dla mnie te skarpety to prawdziwy fenomen. Żadna parafina tak nie działa.

Na jakiej zasadzie działają te skarpetki?

Zawierają kwas salicylowy, mlekowy i mocznik. To te substancje działąja tak nawilżająco i łagodząco.

Kupiłam sztyft. W weekend miałam wesele, cała noc w jednych butach. Bez sztyftu z pewnością moje stopy ucierpiałyby o wiele bardziej. Wiem, bo te buty miałam na sobie nie po raz pierwszy :)

Co roku w wakacje moje pięty wyglądają koszmarnie od chodzenia w japonkach. W tym roku mają się duuuużo lepiej :)

Pytanie do kogoś, kto stosował - co z praniem tych skarpetek?

To są jednorazowe skarpetki :) Takie jakby foliowe woreczki. Na nie zakładamy normalne skarpety, dość grube i za duże.

Następna

Wróć do Skóra