• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Skóra jak dbać o pięty

jak dbać o pięty

Post 15 wrz 2014, 19:18

Czyli od nacisku tak naprawdę?

Post 16 wrz 2014, 15:30

Ale to nie tylko u osób otyłych się zdarza, prawda?

Post 17 wrz 2014, 17:02

Nie, zdecydowanie nie. Ostrogi piętowe mogą dotyczyć każdego, nie tylko ludzi obciążonych otyłością (tak jak cukrzyca ;) )

Post 02 paź 2014, 7:03

Chodzenie na szpilkach też podobno sprzyja. Tak jak i haluksom.

Post 12 paź 2014, 15:45

Kurcze, kiedy te obcasy są takie fajne...

Post 21 paź 2016, 13:23

Ja długo walczyłam z pękającymi piętami, próbowałam sama peelingami, potem u kosmetyczki ale pomógł mi dopiero lekarz podolog. Kilka zabiegów i nawilżanie taką specjalną pianką podoceutic i mam pięty mięciutki jak noworodek.

Post 26 sty 2017, 16:00

Ja używam Regenerum do pięt. Naprawdę dobre rozwiązanie. Mocno regeneruje suchą i spękaną skórę pięt. Pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że w składzie jest aż 30% mocznika, a to nietypowe dla kremów dla stóp. Kilka już testowałam więc wiem co mówię.

Post 14 wrz 2017, 14:14

Jeśli chodzi o pięty to niestety jak ktoś ma z nimi problemy to powinien o nie codziennie dbać. I chodzi tutaj o pozbywanie się się naskórka i nawilżanie skóry. A jak już się doprowadzi piety do stanu gdzie zaczną pękać to pod żadnym pozorem nie można ich nawilżać. Należy za to używać dość tłustych kremów i natłuszczać pięty. U kosmetyczki można zrobić zabieg, ale warto go zrobić gdy jest już źle. Tak to raczej da się radę samemu. A myślę, że jak człowiek codziennie dba o stopy to jednak nie musi rezygnować z obcasów. A trzeba pamiętać, że niewielki obcas jest wręcz wymagany dla zdrowia.

Post 25 paź 2017, 9:29

Pilnik do pięt, takie specjalne maseczki na stopy i jakoś daję radę.

Poprzednia

Wróć do Skóra