• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Włosy Wypadające włosy

Wypadające włosy

Post 16 lip 2013, 15:35

Okropnie wypadają mi włosy, jest to prawdopodobnie spowodowane moimi problemami z tarczycą (niedoczynność, wkrótce operacja tarczycy). Co mogę robić żeby zachować ich trochę na głowie? Niedługo całkiem wyłysieję ;(

Post 16 lip 2013, 21:37

ja stosowałam revalid i novoxidyl - wcierania i było całkiem nieźle, ale nie wiem jak to jest przy problemach hormonalnych...

Post 17 lip 2013, 10:25

nie dopuszczaj do przetłuszczania, stosuj miejscowo plyny wzmacniające - neril na przykład i szampony apteczne zapobiegające wypadaniu. nie szarp ich po myciu, nie trzyj i staraj się bardzo dokładnie z nimi obchodzić - możesz bardzo delikatnie ten neril wmasowywaćc w cebulki - pobudzisz je do aktywności.

Post 17 lip 2013, 20:44

A to prawda, że po Nerilu najpierw włosy zaczynają wypadać jeszcze mocniej?

Post 17 lip 2013, 20:51

Ja stosowalam neril i w szamponie i w płynie, nie zauważylam żeby wypadały mocniej - za to odrastały fajnie.

Post 03 wrz 2013, 14:49

Dziewczyny, dokształcam się stale w tematach związanych z olejowaniem i co jakiś czas staram się wprowadzać do codziennej pielęgnacji nowy olej, gdy poprzedni już zużyję. Jeśli chodzi o oleje do włosów, to nowym odkryciem jest olej z korzeni łopianu, który genialnie sprawdza się przy wypadaniu włosów. Nakłada się go 30 minut przed myciem, wciera w skórę głowy i zmywa szamponem.

Ekstrakt olejowy z korzenia łopianu: zawiera naturalną inulinę, proteiny, oleje eteryczne i tłuste, substancje garbnikowe, sole mineralne, witaminy. Odżywia i wzmacnia cebulki włosowe, wstrzymuje wypadanie włosów, przyspiesza ich wzrost, regeneruje uszkodzona strukturę włosów, działa korzystnie przy łupieżu, suchości, podrażnieniach i swędzeniu skóry głowy.

Koszt to około 30 zł za 150 ml, jest gęsty i dość wydajny, więc buteleczka powinna wystarczać na całą kurację. Obecnie używam, i widzę poprawę bo włosy przez osłabienie całego organizmu wypadały mi garściami.

Post 06 wrz 2013, 17:27

dzięki Agusiu - a czy to jest do kupienia tylko na all?

Post 06 wrz 2013, 21:33

Może być też w aptekach ale pewnie na zamówienie, u mnie w żadnej nawet nie mieli oleju lnianego i musieli specjalnie zamawiać.

Post 07 wrz 2013, 22:03

tylko w tych aptekach to pewno drożej dużo choć na all - płacimy za przesyłkę

Post 09 wrz 2013, 10:06

Nie ma tragedii, cena i tak jest o wiele niższa niż fryzjerskie odżywki które nam wciskają w salonach.

Następna

Wróć do Włosy