• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Włosy nowa fryzura

nowa fryzura

Post 29 sie 2014, 11:59

Hej, pomóżcie, bo nie wiem co mam zrobić

Od 4 lat mam długie włosy, w sensie że jakies 4 lata temu udało mim się zapuścić je do połowy pleców i tak mniej więcej trzymam się tej długości od tej pory. Ale poczułam że znudziło mi się moje odbicie w lustrze, cały czas ta sama fryzura, rano nie mam czasu na układanie włosów więc szybka kitka lub koczek i jazda. Pomyślałam że zmiana fryzury to jest dobry pomysł. Ale jaka? Bob? Całekiem krótko? doradźcie proszę...

Post 31 sie 2014, 20:07

Jeśli często czesałaś włosy w kitkę to są zniszczone i zmęczone, bo kitka ciągnie włosy. Proponuję je ściąć na krótko, bob to dobry pomysł ;)

Post 31 sie 2014, 20:41

Ja sobie ostatni ścięłam na coś podobnego do boba. Włosy są dłuższe niż w standardowym bobie, ale też ścięte asymetrycznie. Polecam, jeśli nie chcesz całkowicie ich skracać ;)

Post 02 wrz 2014, 17:49

To wszystko zależy od twarzy. NIe pytaj o fryzurę a o sprawdzonych fryzjerów i to najlepiej osób, które mają podobne włosy do Twoich. Gdzie mieszkasz?

Post 12 wrz 2014, 19:46

Lizka dobrze mówi. Idź do Jagi Hupało, podobno jest najlepsza :D

Post 13 wrz 2014, 12:58

Haha do Jagi... i cała pensja by poszła na fryzjera :lol: ale tak serio to ciekawe ile kosztuje wizyta :?:

Post 13 wrz 2014, 15:19

Kim jest Jaga?:>

Post 15 wrz 2014, 17:24

Polska fryzjerka, taka na ochy i achy, która stylizuje gwiazdy i współpracuje z różnymi magazynami o modzie :)

Post 28 wrz 2014, 17:06

Zawsze mnie zastanawia jak to jest, że niektórzy potrafią się tak wybić. A przecież jet więcej genialnych ludzi na świecie...

Post 03 paź 2014, 6:59

Siła przebicia... Proste. Nie każdy może być sławny.

Następna

Wróć do Włosy