• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Włosy Mezoterapia

Mezoterapia

Post 27 lut 2014, 15:51

Jeśli nie masz niewyrównanej cukrzycy, nie stosujesz leków przeciwkrzepliwych to jak najbardziej można :) To samo oczywiście tyczy się kobiet ;)

Post 01 mar 2014, 15:03

hm... no a jak z kolei ma się skłonności do krwawień?

Post 07 mar 2014, 17:14

To ja może odpowiem następująco, bo nie jestem pewna odpowiedzi na Twoje pytanie Nakrapiana: przed zabiegiem skonsultuj się z lekarzem lub kosmetyczką ;) " W maliny " nie sztuka wpędzić człowieka ;)

Post 09 mar 2014, 16:22

Nie ja tylko z ciekawości pytam, odnośnie tych leków rozrzedzających krew, bo efekt w sumie podobny przecież.

Post 09 mar 2014, 17:07

Jeszcze trzeba zaznaczyć, szczególnie teraz, kiedy zbliża się wiosna i lato. Mezoterapia tak jak pisaliśmy ciągnie się przez około pół roku ( a czasem dłużej), a po zabiegach trzeba unikać promieni słonecznych, promieni UV i sauny. ;)

Post 10 mar 2014, 15:34

To salony kosmetyczne chyba nie mają wtedy wielu klientów...

Post 10 mar 2014, 17:34

Nie no przecież można nosić czapkę... nie każdy uwielbia upały i opalanie.

Post 10 mar 2014, 20:18

Ale jeśli już ktoś wykupił wakacje w ciepłych krajach to niech nie zrobi sobie krzywdy i nie poddaje się mezoterapii ;)

Post 12 mar 2014, 7:46

W ciepłych krajach tym bardziej trzeba mieć nakrycie głowy! Ale czy to coś da? I dlaczego konkretnie nie można na słońce? Chodzi o podrażnienie skóry?

Post 14 mar 2014, 13:55

klops, tak, chodzi o podrażnienie skóry, a ta na głowie jest szczególnie wrażliwa. Zawsze po zabiegach kosmetycznych ekspozycja na słońce jest niewskazana. Kiedy np chodzimy do kosmetyczki na czyszczenie twarzy, powiedzmy przy trądziku, to później też nie wolno się wystawiać na słońce przez jakiś czas ;)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Włosy