• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Włosy Mezoterapia

Mezoterapia

Post 17 lut 2014, 19:43

Zastanawiam się nad zabiegiem mezoterapii, podobno przynosi rewelacyjne efekty. Czy ktoś coś wie na ten temat? ;)

Post 17 lut 2014, 20:25

Zależy jak bardzo zaawansowany masz problem z włosami, bo czasem wystarczy mezoterapia bezigłowa i wtedy wystarczy wizyta w zakładzie kosmetycznym, a jeśli ma to być mezoterapia igłowa to już trzeba znaleźć specjalistę od medycyny estetycznej :)

Post 17 lut 2014, 20:55

Mam po prostu rzadkie włosy, które teraz jeszcze wypadały bo miałam jakąś niedużą anemię. w takim przypadku którą lepiej igłową czy bezigłową? nawet nie wiedziałam, że są takie dwa rodzaje ;)

Post 17 lut 2014, 21:17

A to nie wystarczy poprzyjmować żelaza i innych witamin? Są skuteczne suplementy, może wszystko wróci do normy? ;)

Post 18 lut 2014, 15:50

Biorę suplementy i owszem :) Ale własnie zastanawiam się nad tą mezoterapią bo słyszałam o jej dużej skuteczności, a to jest zabieg naturalny ;)

Post 18 lut 2014, 16:22

Gracja masz rację jak najbardziej można się wspomóc mezoterapią ;) jednak jest to zabieg kosztowny. Ale myślę, że u Ciebie wystarczy bezigłowa ;)

Post 18 lut 2014, 16:37

A dlaczego taka, i jak to wygląda, mogłabyś mi Regine powiedzieć? :)

Post 21 lut 2014, 8:59

Słyszałam o mezo na twarz, ale na skórę głowy nie... chodzi o wzmocnienie włosów?

Post 21 lut 2014, 18:17

Mezoterapia w ogóle jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu w wybrane miejsce na skórze substancji leczniczych i odżywczych, co poprawia kondycję skóry. Mezoterapia bezigłowa w przypadku skóry głowy (co działa też własnie na włosy) polega na wprowadzeniu substancji leczniczych w głębokie warstwy skóry za pomocą odpowiednich impulsów elektrycznych. :)

Post 22 lut 2014, 18:22

Mmmm, brzmi miło ;) A może ktoś poleci jakiś dobry salon kosmetyczny? I jaka jest cena takiego zabiegu?

Następna

Wróć do Włosy