• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Włosy Wypadające włosy

Wypadające włosy

Post 05 gru 2015, 15:48

ja się zmagałam z wypadaniem włosów przez długi czas, najtrudniejszy do zniesienia był widok pod prysznicem po myciu włosów, kiedy odpływ się niemalże zatykał. Od kilku miesięcy (chyba był to przełom sierpnia i września) stosuję kurację oczyszczającą, odżywiającą i odkwaszającą organizm, spożywam sok z młodego jęczmienia i do tego chlorellę Green Ways, biorę tez suplement diety harmonella na poprawę pracy wątroby i uzupełnienie witamin i minerałów oraz piję olej lniany.
Niedawno uświadomiłam sobie że pod prysznicem jest zaledwie kilka włosów. Jestem pod wrażeniem, bo myślałam, że nigdy sobie z tym nie poradzę.
Poza tym że nie wypadają, to przestały się rozdwajać i są dużo bardziej lśniące niż wcześniej. Z widocznych zmian to też ładniejsze paznokcie, które przestały się łamać i cera też jakaś lepsza:) Nigdy nie byłam przekonana do szamponów "cud", bo czułam że problem należy rozwiązać od środka i moje przeczucie się sprawdziło. Polecam wszystkim z podobnym problemem.

Post 15 gru 2015, 12:04

Na wypadanie dieta to podstawa, to prawda. Na suchość można działać zewnętrznie :)

Post 11 sty 2016, 7:58

Kalinda - do picia czy wcierania?

Post 25 sty 2016, 9:36

Stawiam, że picia? A skrzyp?

Post 14 kwie 2016, 11:37

Fajnie, że piszecie o naturalnych metodach jak oleje lub po prostu lepsze dbanie o swój organizm;) kiedyś jak miałam problem z włosami stosowałam dermenę i tabletki biotebal i w sumie przeszło mi, ale to było związane z osłabieniem organizmu. A po tych tabletkach paznokcie wyglądały duuużo lepiej niż zwykle :) choć teraz nie chce mi się niczego łykaćxd

Post 23 paź 2016, 16:48

long4lashes do rzes jest swietna odżywką która ma w skłądzie bimatoprost- odpowiedzialny za wzrost włosa...poczytaj o tym i zobacz czy odzywki do włosów (rossmann) mają tez ten skłądnik, jeśli tak to zapewniam ze zadziała...rzesyb dłuzsze mam juz po m-cu:)

Post 16 lut 2017, 15:42

Też miałam ten problem. Wcierałam żółtka kur od babci. Potem był kupiony Neril w aptece. Szampon i tonik. Całośc tak smierdziała, że spałam w innym pokoju, bo mąż nie dawał rady. Rano było już lepiej :))) . Zapach przypominał ten od płynu do podłóg - Lizol. To właściwie nie zapach a smród. W każdym razie pomogło.

Post 14 wrz 2017, 14:06

Cóż mi to chyba nic nie pomoże. Próbowałam skrzypu i różnych olejków do włosów. Do tego ostatnio usłyszałam o drożdżach piwnych czy czymś takim. podobno ma pomagać. Nie widzę różnicy. Zawszę kiedy się czeszę mam całą szczotkę od włosów. Do tego moja gumka do włosów za każdym razem jest wręcz oblepiona moimi włosami. Nie wiem już co robić. Boję się, że jeszcze chwila a będę łysa. łupieżu nie mam, a on też wpływa na wypadanie włosów, problemów z tarczycą też nie. Nie wiem jaka jest przyczyna tego, że tak mi one wypadają.

Post 25 paź 2017, 9:27

Taak, sposób z żółtkami próbowałam ale coś słabo działa. Może jakiś inny preparat???

Post 03 lis 2017, 11:33

A być może jakiś preparat jak lotion do włosów? Słyszałam same dobre opinie o tym.

Poprzednia

Wróć do Włosy