• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Zdrowy styl życia Odchudzanie Calominal – opinie o produkcie

Calominal – opinie o produkcie

No właśnie, warto by zacząć ćwiczyć...

Woooooo! Wracam sobie zadowolona z apteki, że kupiłam dobry środek na odchudzanie, nie drogi i dużo tabletek, Pani w aptece nic niepokojącego nie mówiła.. Myślę sobie po powrocie, a to jeszcze sprawdze w necie co pisza o tym "leku". I Tu taka niemiła niespodzianka, jak przeczytałam, że producent nic nie mówi o tym, że nie można łączyć Calominalu z antykoncepcja doustną, jak to przeczytałam to się bardzo, ale to bardzo zdenerwowałam.. Pani w aptece powinna raczyć mnie poinformować o takich rzeczach, już pomijam demagogiczną reklame w tv :evil:

A ja się wzięłam i kupiłam, ale póki co czeka na półce na nabranie mocy prawnej ;)

Producent pisze, jak trzeba, przecież nie będzie wymieniał każdego leku po kolei, skoro jest jakaś grupa. Jak ja czegoś nie rozumiem na ulotce czy opakowaniu, to pytam farmaceuty albo szukam w necie właśnie, żeby nie było niespodzianek... Lek to lek i nikt na opakowaniu nie będzie pisał językiem dla laika...

Niestety zawiodłam się na tym preparacie. Kupiłam zawierzając reklamie, chociaż nie do końca mi się podobała.. ;) Po przeczytaniu ulotki i składu (bardzo lichego jeśli porównać do innych preparatów, suplementów z podobnej pułki) byłam blisko oddania, ale co tam wypróbowałam i wiem, że efekty są bardzo mizerne.. Praktycznie nic nie udało mi się zrzucić, a 0,5 kg które zrzuciłam to moim zdaniem tylko przez aktywne i systematyczne robienie przysiadów.. :)

Wyroby medyczne nie muszą mieć ulotek. Ważne, że jest skład in instrukcja ;)
TO jak np. z... kwasem foliowym czy jakimiś zestawami witamin, tam też często nie ma ulotek.

Nie wiem dlaczego wypowiadają się osoby, które nie próbowały. Ja schudłam już 6 kg! Pierwszy taki sukces w moim życiu. Czuję się lepiej i mam więcej coraz więcej motywacji. Życzę wszystkim takich samych efektów jak moje :)
@Marcelo - a może nie stosujesz się do zaleceń ze strony? Co z tego, że łykamy tabletki jak nie zmienimy nawyków? Nie możesz przecież tabletek łykać całe życie, one mają pomóc.

:lol: Do dzisiaj nie wiem jak się udałam wkręcić w chwyt reklamowy.., ale czasem trzeba się złapać by dostać nauczkę na przyszłość ;) Kupiłam jakieś dwa miesiące temu, brałam przez miesiąc bardzo regularnie i sumiennie.. efekty po miesiącu Żaden! waga ani drgnęła.. :(

To ja nie wiem o co chodzi, ale moja Mama zaczęła go brać, ale faktycznie sumiennie zmieniała też nawyki żywieniowe i już spadła o 2 rozmiary.
No jak ktoś liczy, że jakakolwiek tabletka go odchudzi mimo, że żre jak prosię, to nie ma co się dziwić. Trzeba jednak trochę wytrwałości i rygoru a nie tylko łykać, bo od tego się nie chudnie, to tylko pomaga. Jak mnie wnerwiają takiej hejty leni, którzy tyłka nie ruszą i odbierają innym motywację do działania.

Doskonale wiem, jak czasem trudno ruszyć z miejsca. Człowiek się ogranicza i nie widzi efektu. Calominal ma w tym pomóc i właśnie na tym pierwszym etapie taki suplement jest najważniejszy, bo wiem jak szybko można się zniechęcić. Opinie są tutaj tak różne, że chyba przestanę je czytać a kupię. Na pewno nie zaszkodzi a jak już trochę pobiorę to dam znać.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Odchudzanie