• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Zdrowy styl życia Odchudzanie Calominal – opinie o produkcie

Calominal – opinie o produkcie

Kupiłam calominal jak tylko zobaczyłam reklamę. Zawsze miałam tendencję do tycia. Kiedyś próbowałam jakiś specyfików na odchudzanie, z lepszym lub gorszym skutkiem. Pomyślałam co mi szkodzi, skoro poleca ten produkt lekarz i ma potwierdzone działanie to warto spróbować. Poczytałam też rady na stronie, do których staram się stosować. Póki co schudłam 1,5kg to pierwsze zrzucone kilogramy od niepamiętnych czasów! Zobaczymy co dalej, czekam na dalsze efekty.

A te 1,5kg w jakim czasie? To jakoś krótko chyba bo ja nie widziałam jeszcze reklamy nawet...

ikselka i jak Ci idzie zrzucanie wagi? Czy stosujesz do tego dietę i sport?

Moja znajoma też to stosuje, polecił jej to lekarz - nie ten reklamowy tylko poz ;) z tego co wiem schudła już 2kg :)

Jak dobrze, że tyle się teraz o tym mówi. Firmy farmaceutyczne mają moim zdaniem wielką zasługę w tym, że społeczeństwo jest bardziej świadome i o siebie dba.

Trzydziestko - póki co ćwiczyłam 2x z Mel B ;) Do tego ograniczam słodycze. Waga powoli spada :) Ale przede mną długa droga...

Dwa razy? To mało... Żeby schudnąć przynajmniej dwa, trzy razy w tygodniu musisz ćwiczyć.
A robisz coś więcej: spacery, basen, taniec?

A jeszcze zapytam czy widzisz jakąś różnicę w swoim apetycie po calominalu?

Ja ćwiczyłam właśnie ze 3 razy, ale wszystko to był taniec.

No jakoś mniej jem ogólnie. Ale z ćwiczeniami ciężko.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Odchudzanie