• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Zdrowy styl życia Odchudzanie Aerobiczna szóstka Weidera

Aerobiczna szóstka Weidera

Post 26 mar 2014, 15:49

Ćwiczyliście to? Jest skuteczne? Warto się wkręcić na te 40 dni?

Post 26 mar 2014, 22:48

A jaki efekt chcesz osiągnąć?

Chcesz wzmocnić brzuch? Ćwiczenia ogólnie fajne, tylko jak masz słabe mięśnie, to niektóre mogą obciążyć Ci kręgosłup, no i nudne... Jest cała masa różnych brzuchów, które można robić.

Post 28 mar 2014, 17:41

Ale skuteczne to? Mona si przemęczyć, jeśli da efekt.

Post 30 mar 2014, 23:02

oj, czasem nie można się "przemęczyć", no jak dla mnie po prostu nie da rady. Moim zdaniem to są ćwiczenia dla tych, którzy już jako takie mięśnie brzucha mają i są mocarnie wytrwali ;)

No u mnie słabo z brzuchem. Chciałabym zrzucić oponkę (nie mam nadwagi, ale mam boczki i trochę brzucha) i "zrobić" sobie fajne mięśnie...

Post 31 mar 2014, 16:29

o, ja mam tak samo! i mm tak już od dłuższego, dłuższego czasu ;) ale przez szóstkę nigdy nie przebrnęłam, zrobiłam może jakieś 5 dni :| bieganie dużo daje ;)

Post 31 mar 2014, 17:09

Jak masz nadwagę to nigdy same brzuchy nic nie dadzą no i nudne faktycznie strasznie.

Post 02 kwie 2014, 7:31

Ale bieganie nie przy nadwadze, bo rozwalisz sobie stawy. Basen, basen i jeszcze raz basen. Chociaż słyszałam też, że pilates daje efekty - na początek. Niby się mówi, że trzeba cardio na spalenie, ale jak ktoś się w ogóle nie rusza i zacznie nawet od tych bardziej statycznych to i tak coś zrzuci.

Post 02 kwie 2014, 13:59

Mięśnie są po tym fajne, ale uważam, że jest wiele lepszych i ciekawszych ćwiczeń.

Następna

Wróć do Odchudzanie