• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Zdrowy styl życia Odchudzanie Dukan

Dukan

Post 17 lip 2013, 11:50

Jak oceniacie tą bardzo popularną w ostatnim czasie dietę? Stosowałyście? Schudłyście? Opisujcie swoje doświadczenia :)
Bardzo chętnie poznam jakieś sprwadzone i smaczne przepisy, bo chciałabym sprobować przejść na tę dietę, ale boję się monotonii

Post 20 lip 2013, 21:28

Mogę tylko oprzeć się na tym, co mówiła mi koleżanka, że jest to dieta skuteczna, gdy przeprowadza się ją po raz pierwszy.
Efekty widać po dwóch tygodniach. Po kolejnym odchudzaniu efekty nie są już tak widoczne.
Osobiście uważam, że taka dieta nie jest najzdrowsza.
Zwłaszcza, że w czasie tych dni białkowych nie podajemy naszemu organizmowi żadnych węglowodanów.

Post 21 lip 2013, 17:17

Wszyscy ludzie, których znam i którzy stosowali ww. dietę mają teraz poważne i mniej poważne problemy ze zdrowiem. Od zwiększenia potliwości i uderzeń gorąca po problemy z nerkami. Także NIE, chyba że nie zależy Ci na zdrowiu tylko na ładnej figurze.

Post 11 sie 2013, 16:28

moja była stosowała, zeszczuplała, ale szybko przybrała. Lepszą dietą okazała się dieta cud - seks i głód;P
najlepiej się zakochać :D

Post 19 paź 2013, 11:22

Faktycznie też zaczęłam jakiś czas temu czytać i wiele osób po spróbowaniu tego cuda odradza... Nerki siadają przez przyjmowanie samego białka.

Post 21 paź 2013, 10:05

Zresztą żadna dieta bez aktywności fizycznej nie da pożądanych efektów.

Post 08 lis 2013, 17:29

dokładnie! albo przy dużej nadwadze bez ćwiczeń będzie się miało obwisłą skórę! :/

Post 13 lis 2013, 20:49

Jak ktoś waży z 80 kg to może i zadziała, bo organizm faktycznie ma zbyt dużo tkanki tłuszczowej, i wypadałoby to zredukować ale ile zniszczeń może wywołać w organizmie to już inna sprawa.

Post 26 gru 2013, 11:28

był booom na tę dietę ale faktycznie po czasie okazało się, że źle działa na nerki i ogólnie narządy wewnętrzne. wiele osób po jej stosowaniu ma problemy ze zdrowiem i doprowadzeniem się do porządku.

Post 26 gru 2013, 12:45

a ile max można być na takiej diecie?

Następna

Wróć do Odchudzanie