• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Zdrowy styl życia Odchudzanie Problem z trzymaniem diety

Problem z trzymaniem diety

Post 19 sty 2017, 22:10

Cześć,

Ostatnio postanowiłam wziąć się za siebie. Zaczęłam ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Niestety jak to bywa w pracy biurowej ciągle brakuje mi czasu, co przekłada się często na brak posiłków w pracy. Głód zaczyna doskwierać mi już koło 11 :cry: Jecie drugie śniadanie? Co polecacie, może jakiś owoc albo ciastko owsiane?

Post 20 sty 2017, 9:39

Daga,

ja od jakiegoś czasu zaczęłam stosować Simplic. Jest to białkowy koktajl dostępny w 3 smakach, można go bardzo szybko przygotować w pracy wystarczy zawartość saszetki wymieszać w shakerze z wodą, wstrząsnąć i gotowe! Uwielbiam smak truskawkowy, smakuje przepysznie, a ja chudnę :) Sprawdź stronę produktu, tam dowiesz się więcej: www.simplic.***.pl.

ps. powodzenia w diecie!

Post 03 lut 2017, 14:27

jedz produkty o niskim indeksie glikemicznym ( poszukaj w necie), aby nie było huśtawki wyrzutu insuliny, do tego więcej białkowych produktów, mało węglowodanów, i nie głodzić się bo to tylko spowalnia przemianę materii i efekt jojo murowany,woda przed każdym posiłkiem, do tego polecam dobrze dobrane suplementy na pobudzenie metabolizmu, pozbycie nadmiaru wody i ujędrnianie.

Post 06 lut 2017, 11:58

regularne zdrowe odżywianie się ważne jest przede wszystkim kiedy cię regularnie ćwiczy, jak nie to też ;), ja osobiście stosuje tylko bigup, jako wspomagający przy intensywnym wysiłku, ma ukierunkowane działanie, akurat takie jakiego potrzebuje, reszta, mi się sama robi niejako przy regularnym ćwiczeniu

Post 06 lut 2017, 20:54

Rosalinda zgadzam się z Twoim podejściem do sprawy, dopiero kompleksowe podejście do odchudzania czyli dieta, ruch, suplementy, ma najlepsze, najszybsze i najbardziej trwałe efekty. Siedzę trochę w tych suplementach i znam ten bigup, dawał efekty i byłam zadowolona, niestety potem wyskoczyły problemy osobiste i wszystko poszło w odstawkę...może trzeba wrócić i zebrać w kupę i znów wziąć za siebie :)

Post 07 lut 2017, 10:39

zdecydowanie musisz się postarać spiąć i powrócić do regularnego stylu, jak poprzednio, mi osobiście dużo to daje, po prostu lepiej sie czyje kiedy ćwiczę i widzę efekty, a większe dał mi bigup

Post 15 lut 2017, 19:25

Rosalindato biorę się za siebie bo wiosna tuż tuż, wywaliłam chleb i inne węgle z diety, więcej wody piję, robię peeling kawowy, mam jeszcze ten bigup, więc tym się wspomagam, no i ćwiczę Mel b

Post 31 paź 2017, 15:11

Ja sobie często przygotowuję jakąś sałatkę lub kanapkę na drugie śniadanie. Tez nieraz zdarza mi się brać resztki z obiadu na następny dzień do pracy. Owoce oczywiście też są super opcją, ja lubię banan/jabłko albo sok ciśnięty z owoców i warzyw ;)

Post 03 lis 2017, 11:35

To idźcie do dietetyka, który wam powie jak trzymać dietę. Bez tego ani rusz!

Wróć do Odchudzanie