• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Zdrowy styl życia Diety Program CellReset

Program CellReset

Post 15 lip 2015, 11:26

Słyszeliście o tym programie? Opowiedzieli mi o nim w siłowni, w której ćwiczę. Podobno ma oczyszczać i są tam super szybko przyswajalne suplementy i bardzo się chudnie.

Post 26 lip 2015, 21:47

Mój dobry przyjaciel schudł na pierwszym CellReset 10kg, na drugim 12kg, ale w sumie to efekt uboczny oczyszczenia, wyrzucenia złogów, metali i dożywienia komórki. Ma się więcej energii, łatwiej wstawać, ja jestem w trakcie, narazie -6kg i łatwiejsze wstawanie rano, ale o zdrowotnych kwestiach napiszę na koniec, bo czekam i obserwuję. Generalnie działa, przynajmniej dla mnie!

Super szybko przyswajalne, bo jest odpowiednia technologia, ale to chyba najlepiej poczuć na sobie jak pijesz, niż słuchać superlatywów ;) pozdrowienia!

Post 27 lip 2015, 6:29

A ile ważysz przy jakim wzroście, jeśli mogę zapytać? Od jak dawna jesteś na programie? Czy trzeba do tego ćwiczyć? Jest jakaś szczególna dieta? Brzmi ciekawie, ale dość kosmicznie na tę chwilę ;)

Post 27 lip 2015, 6:54

I gdzie to dostać? ;)

Post 13 sie 2015, 20:46

A ja nie wiem. Tzn. w mojej siłowni to sprzedają.

Post 10 wrz 2015, 6:53

O! Ja weszłam w ten program. Schudłam już 6kg w 2 tygodnie, czuję się całkiem nieźle (na początku trochę słabo przez odstawienie soli i cukru), skóra mi nie wisi. Naprawdę szczerze polecam ten program.

Post 11 wrz 2015, 15:39

6kg w 2 tygodnie?! Czy to nie jest niebezpieczne?

Post 10 paź 2015, 16:30

I ten program jest jeden na całe życie ? Co masz na myśli, że starałeś się (z efektem jojo).

Post 12 paź 2015, 17:31

A ile schudłeś, ile ważyłeś i czy wcześniej stosowałeś jakieś diety?

Post 20 paź 2015, 8:26

Czy człowiek po takim programie jest w stanie utrzymać te nawyki? Nie wrócić do ciast i ciasteczek? Żyjąc przy tym szczęśliwie i nie czując niezmiennego ograniczenia? ;)

Następna

Wróć do Diety