szczepienia przed egzotyczną podróżą - poznań

eirini

18 wrz 2016, 15:35

myślałam o madagaskarze, no ale zobaczymy :) tak czy siak na pewno zamierzam to ogarnąć, nie ma co kusić losu, ani marnować sobie wspaniałych wakacji na takie stresy
Awatar użytkownika
rubinek

27 wrz 2016, 21:25

ja ostatnio przeżyłam szok, dwóch znajomych poleciało do Nigerii i jeden jest typem takiego buntownika, na wszystko ma jakieś swoje "alternatywne" metody i wytłumaczenie-nie szczepił się na nic twierdząc, że jak coś ma się do niego przyczepić to i tak to zrobi, drugi wykonał wszystkie zalecane szczepienia przed wyjazdem w to miejsce i jaka konkluzja-może przypadek, nie wiem, ale autentycznie ten który się szczepił przetrwał wyjazd, natomiast nasz alternatywny kolega dostał duru brzusznego :? ja jestem przekonana, że szczepienia w podróży dają dużo
eirini

28 wrz 2016, 9:58

:O o luuudzie, masakra, w ogóle jak to brzmi strasznie, aż mnie ciarki przeszły! jeszcze teraz taka dziwna nagonka przeciwko szczepieniom, straszna lekkomyślność...
Awatar użytkownika
rubinek

03 paź 2016, 22:12

najbardziej lubię tłumaczenia pt. niebezpiecznego aspektu szczepień :lol: wolę te "niebezpieczne" szczepienia, niż malarię, dur brzuszny i tym podobne tragedie przy egzotycznych wycieczkach
Edwardgoord
Kontakt:

24 mar 2019, 16:40

Mam nadziejД™, Ејe ktos z Was mi pomoЕјe i coЕ› poradzi.
Czeka mnie wyjazd w dość egzotyczne miejsce - Sri Lanka. Dowiadywałam się jakie szczepienia powinno sie wykonać przed podróżą. Na pewno żółtaczka typu A, dur brzuszny, tężec i błonica. No i teraz rodzi się pytanie czy mogę takie szczepienia wykonać mając CD???
Czy ktoЕ› z Was orientuje siД™ moze?
Dzieki z gГіry za pomoc.
ODPOWIEDZ