Mój syn jest gejem!!!

Moderator: moderator

Nerrroli

25 lut 2019, 2:44

Zmartwiona.Mama pisze:
02 mar 2015, 7:02
Jak zatruwać?! Chcę mu pomóc! Nie czytał pan ile jest historii szykanowania gejów? Agresji w stosunku do gejów?! Nie chcę, zeby ktoś mi zatłukł syna w jakimś parku. Poza ty co to za przyszłość? Gdzie dziewczyna, żona, rodzina?
Szanowna Pani ! Sama jestem matką już dorosłej dziewczyny. Odkąd pamiętam powtarzałam jej ,że najważniejsze aby byla zdrowa , szczęśliwa i kochana nie ważne z jakiej płci partnerem .Ma narzeczonego ale gdyby po jakimś czasie okazało się ,że jest to wybór nie trafny ( mimo wszystko) z jej orientacją uszanowała bym to i wspierala jak tylko mogę. Postawa " proszę o pomoc chce leczyć dziecko" bez urazy to ciemnogród. Wierzę,że obawia się Pani homofobii ,przemocy ale tym co pani pisze sama przykłada rękę...jeśli mogę coś delikatnie zasugerować to zacząć od siebie . Odwrócic syt i wyobrazić sobie że to Pani ktoś narzuca " kochanie kogoś np tej samej płci ( skąd przekonanie ,że heterycy to " zdrowi ludzie" ) zabranianie sexu z tym kogo pani pragnie ,życie na codzien i udawanie stabilizacji ...do diabła !!! Przecież już pisząc to człowiek we własnym ciele się dusi! Proszę pomyśleć o tym co pani napisałam ,wyryczec się w poduszkę a później kostka.lodu na zapuchnięte twarz,krem,makijaż i spokojne porozmawiać z synem . Przecież fundamentem miłości jest rodzina ,przyjaciele jeśli wy go odrzucie będzie czuł się jak naprawdę gorszy ( a zapewne wspaniałe ma pani dziecko,tak?) Pisze Pani o dziewczynie ,żonie ,dzieciach . ileż to tragedii człowiek spotyka na codzien w tych "radosnych tematach" dziewczyna wyrachowana gdy kasą się kończy chłopomania dostaje kopa, żona klepie rutynę i wita męża z grymasem " a mogłam wyjść za tego architekta...dzieciory niewdzięczne na starość dziadka wlekom do przytułku itp.....przejaskrawione? Może . Proszę wrzucić na luz i pomyśleć ,że syn będzie szczęśliwy i spełniony kochając i żyjąc z mężczyzna a pani będzie mieć dwóch wspaniałych chłopaków.
Zaufać Synowi ,nie zawsze Polska jest tak tolerancyjna ,ubolewam nad tym . Myślę,że chłopak wziąl to pod uwagę i wyemigruje do UK ,Irlandii,Holandii....pozdrawiam serdecznie Mamę i Syna 🥇👍 proszę napisać jakie Pani poczyniła postępy ,kibicuje Wam mocno
ODPOWIEDZ