Skończony antybiotyk a palec wciąż drętwieje i boli w nocy

Moderator: moderator

Nerrroli

25 lut 2019, 2:17

Witam!

Dziękuję za możliwość uczestniczenia w forum jednocześnie proszę o radę w związku z bolesnością palca u lewej ręki
Ok miesiąca temu zaczęłam się źle czuć lekki stan podgorączkowy ,ogólne osłabienie a nad ranem paliczki ( wszystkie prócz kciuka) były lekko opuchnięte i czerwone. Robiłam automasaz lewej dłoni , przykładałam lód,wzięłam Nurofen na parę dni przeszło . Później już budził mnie ból i sztywność dwóch palców. Lekarz przepisał mi antybiotyk flucloxac.500mg( 28 kap.) Właśnie je skończylam a palec nadal w nocy boli ,rwie jak szalony ( Nurofen i okłady z lodu...plus ćwiczenia piłeczka a laJerzyk i automasaz) Nie ukrywam iż zmierzona jestem bólem a nie widzę sensu w pochłanianiu paczkami przeciwbólowcow. Jak na mój chłopski rozum to zapalenie stawów w obrębie paliczków ,po wysiłku nawet najmniejszym ale w nocy ,rano staw nie jest aż taki zły . Jestem w UK i doprawdy nie wiem czy dostanę skierowanie na kierunkowe badania , sądzę że większość muszę zrobić prywatnie .( OB , morfologia,CPR,USG,....nie wiem jakie jeszcze) wielką prośba o sprawdzenie jaki żel przeciwbólowy stosujecie ( nie znam nazywy jakiś świetny jest w fioletowej tubce ,osoba która mi go sugerowała nie pamięta) rozpisalam się okrutnie ,mam nadziej,że nikt nie uśnie aaaa kontuzji kręgosłupu nie miałam ( kończyny górnej także nie.) Ból i sztywność jednego palca ,środkowego drugi i trzeci paliczek. 44 lata ,warunki pracy przez ostatnie 3 lata praca w hirtownii ,przez parę miesięcy w zimnie ,wcześniej kosmetyka , masaż ( 7 l) pozdrawiam iii będę wdzięczna za odp
ODPOWIEDZ