• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Układ pokarmowy Apetiblock czy ktoś próbował?

Apetiblock czy ktoś próbował?

Moderator: moderator

Miałam podobnie, po kilku dniach zaskoczyło.

11 zł z groszami to niewiele, warto spróbować czy działa na was, bo na mnie tak. Po obiedzie zawsze dobijałam się jakimiś słodkościami a teraz sięgam po Apetiblock i mam spokój.

Oj tak, smak jest boski zwłaszcza, że moje ulubine mamby to właśnie malinowe :D

Jak często sięgacie po ApetiBlocka w ciągu dnia?

Ludzie, wystarczy się zaprzeć i można się obejść bez suplementów! Zawsze byłam jak Ciasteczkowy Potwór i wciągałam bardzo duże ilości słodyczy. Aż powiedziałam sobie dość, pomogła mi w tym dietetyczka i teraz nie jem cukru w ogóle. Jeśli mam ochotę na coś słodkiego jem owoce albo orzechy.

Wiem, że to najgłupsze co mogę napisać, ale silna wola wystarczy by przestać żreć!

A jak nie ma silnej woli? ;/

To będziesz gruba i tyle.

Zacznij dbać o siebie. Zadaj sobie pytanie dlaczego jesz te słodycze. Czy jest to związane z emocjami? Może ze stresami? A może to już uzależnienie od cukru?

Ostro siostro ;)
Ale słusznie. Trzeba się ograniczyć i tyle. Ja zaczęłam od ruchu i jak później zaczynałam się obżerać, to było mi szkoda tych spalonych kalorii więc jadłam mniej i mniej słodkiego. Nie ograniczyłam wprawdzie całkiem, ale w porównaniu do pochłanianych ilości to co jem teraz to jest nic.

Heh, racja w tym jest, ale skoro są takie suplementy, dlaczego z nich nie skorzystać...?

Nie mam nic przeciwko suplementom, sama stosuję Linea 20+ (czas przestawić się na 30+) jako coś co dodatkowo mi pomaga. Myślę jednak że ten cały Apetiblock nie pomaga zmienić nawyków - a to właściwie Wam chodzi. Do tej pory jak tylko miałyście ochotę to jadłyście słodkie, a teraz jecie ten suplement. Myślę, że lepiej się przyjrzeć kiedy chce mi się czego słodkiego, czy nie zajadam emocji, czy nie reaguje tak na stres itd.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Układ pokarmowy