• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Endokrynologia niski poziom cukru

niski poziom cukru

Moderator: moderator

Post 27 wrz 2013, 22:58

Zaczęłam mierzyć ten cukier i np. dziś ok 45 minut po zjedzeniu bułki z twarożkiem miałam 69.
Nie mogę zakumać o co w tym chodzi, jak szukam "niski cukier" albo "hipoglikemia" to mi pokazuje tylko, że pojawia się u diabetyków. Jak mierzyłam cukier, czułam się kiepsko. Wieczorem czułam się znacznie lepiej i miałam już 83. Będę to mierzyć przez jakiś tydzień i chyba pójdę do lekarza... Nie panikuję, ale może w końcu znajdę odpowiedź a nurtujące mnie pytanie. Doszłam do wniosku, że wywody pielęgniarki o zakwaszeniu organizmu nie są raczej zasadne, ponieważ nie mam zgagi ani nie boli mnie żołądek, nie mam też zatwardzenia a kiedyś to wszystko miałam, także być może się poprawiło. Wiecie o co chodzi z tym niskim cukrem?

Post 29 wrz 2013, 11:18

Mierz, i za parę dni wypisz swoje spostrzeżenia, coś pomyślimy :)

Post 01 paź 2013, 21:08

skąd Ci się nagle wzięły te problemy? nigdy wcześniej o czymś takim nie wspominałaś...

Post 02 paź 2013, 8:08

Pisałam o efektach ubocznych diety oczyszczającej. Ostatnio wyczytałam, że nie można jej stosować przy cukrzycy i niskim poziomie cukru. Może coś w tym jednak jest, skoro po dwóch cukierkach poczułam się od razu lepiej? Tylko muszę w końcu kupić igiełki do nakłuwacza, bo bez tego nie mogę mierzyć poziomu cukru :P

Post 02 paź 2013, 8:08

Ach, no i początkowo myślałam, że to albo przemęczenie albo niskie ciśnienie, o tym chyba też gdzieś wspomniałam, ale nie jestem pewna.

Post 05 paź 2013, 12:56

No w sumie racja, ale nie sądziłam że to od cukrzycy może być. Kurczę, szkoda.

Post 10 paź 2013, 8:34

Jak tam u Ciebie?

Post 10 paź 2013, 9:46

Kupiłaś w końcu te igły?!

Post 11 paź 2013, 6:36

Mama mi kupiła... :oops:
Zdecydowanie muszę brać kanapki do pracy! To chyba kwestia diety. Nie czułam się wcale lepiej, jak zjadłam kanapkę, ale cukier miałam lepszy (107) niż wczoraj po zjedzeniu 3 toffiefie i 2 kromek pieczywa ryżowego (70) O_o

Post 11 paź 2013, 17:50

A masz możliwość zrobienia testu obciążenia glukozą?

Następna

Wróć do Endokrynologia