• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Dermatologia Pytanie dotyczące wybrania odpowiedniego lasera.

Pytanie dotyczące wybrania odpowiedniego lasera.

Moderator: moderator

Faktycznie często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo wydajemy na to, co nam potrzebne nie jest. Wtedy można odłożyć na coś naprawdę fajnego :)

no ja właśnie chyba zdałam sobie z tego sprawę, trochę zaczęło się od postanowienia noworocznego :) zrobię sobie może chociaż brzuch ładny do lata, jakie zabiegi polecacie?

Ale co konkretnie chcesz poprawić? Pozbyć się rozstępów?

to na pewno :cry: ogólnie ujędrnić skórę brzucha, ud, rąk. schudłam sporo i same ćwiczenia skóry do końca mi nie wypracowały, troszkę wolałabym nad nią popracować zabiegami

Dołączam się do Was :) chce się upięknić na wiosnę, od paru miesięcy ćwiczę no ale jednak jeszcze do pełnego efektu ujędrnienie by mi się przydało! tylko nie wiem na jakie koszty się nastawiać, no i też ciężko znaleźć sprawdzoną klinikę... tyle tego dobrodziejstwa do wyboru, a historie różne się slyszy

no ja to jestem nastawiona od razu na klinikę jakąś, bo z salonami to mam takie bardzo mieszane doświadczenia. jak już ingerować w skórę, to chyba wolałabym w jakimś zaufanym miejscu

Dziewczyny u mnie była tragedia z cellulitem. I do tej dziewczyny, ktora byla nastawiona na klinike- polecam dr legrand. Byłam tam wlasnie na zabiegu, ktory zniwelowal cellulit i zbedna tkanke tluszczowa. Na lato bede wygladac oblednie! :D :D

kupowanie lasera do domowego użytku mija się z celem - nie będzie miał odpowiedniej mocy i tym samym skuteczności jak lasery specjalistyczne dostępne w gabinetach do rehabilitacji + można sobie po prostu zrobić krzywdę :D

Poprzednia

Wróć do Dermatologia