• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Dermatologia Pytanie dotyczące wybrania odpowiedniego lasera.

Pytanie dotyczące wybrania odpowiedniego lasera.

Moderator: moderator

Witam.

Mam 20 lat i borykam się z rumieniem na twarzy.
Używam Mirvaso.
Owszem, pomaga, ale na parę godzin. Używać można tylko raz dziennie niestety.
Chciałbym pozbyć się problemu raz na zawsze.
Jaki jest na tę chwilę najskuteczniejszy laser do rumienia na policzkach?
Nie mam rumienia stałego.
Powstaje on pod wpływem emocji, zmian temperatur itp.

A nie lepiej iść do dobrego salonu kosmetycznego? Kilka zabiegów i będzie po kłopocie.

O jakim zabiegu mówisz?

Napisałem, że chcę się poddać laseroterapii, tylko nie wiem jaki laser jest na tę chwilę najefektywniejszy. Nie chcę wywalać pieniędzy w błoto.
Poza tym, nawet parę zabiegów laserem (np. IPL) nie daje ci pewności bladej twarzy.

Ja zrozumiałam, że masz laser w domu i chcesz sobie kupić sprzęt ;) Może i poprzedniczka tak zrozumiała. Czy ten rumień ma jakiś związek z trądzikiem różowatym?

Trądzik miałem dwa lata temu.
Po 7 miesięcznej kuracji Izotekiem nie widziałem żadnej krosty na swojej twarzy.
Natomiast krostki mam na ramionach (małe czerwone) praktycznie od zawsze, co by zwiastowało KPRF.
Rumień nie jest stały tak jak wspominałem. Pajączków widocznych jeszcze nie ma.
Skórę codziennie pielęgnuję (Mirvaso, Niverosin, Rutinoscorbin).

A nie myślałeś o tym, że trądzik może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi? Np. nadmiarem testosteronu?

Po co gdybać, najlepiej jest udać się do dobrego lekarza medycyny estetycznej, który oceni co może ci zaproponowac na konkretny problem. Jeśli Warszawa, to polecam klinikę Profemed. Sama korzystałam z ich usług jeśli chodzi o medycynę estetyczną i jestem bardzo zadowolona. Jesli inne miasto, to nie doradzę :(

Cóż... nie każdego na to stać...

No ale jak kogoś stać na laser domowy to i chyba na medycynę estetyczną też.

macie rację, nie każdego stać, ale jestem dowodem na to że można jakimś sposobem odłożyć sobie te pieniądze na jakiś zabieg. ostatnio ograniczyłam słodycze i zakupowe szaleństwa, wrzucam codziennie jakiś grosik do puszki, nie liczyłam ale jest już pokaźna sumka jak mniemam. chcę się wybrać na zabieg laserem przed wakacjami, żeby jeszcze efekt się ujawnił w pełnej okazałości :D

Następna

Wróć do Dermatologia