• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Kości i stawy przepuklina kręgosłupa

przepuklina kręgosłupa

Moderator: moderator

Post 07 lut 2014, 21:53

Oj tak...:( miałam taką Pacjentkę, jak przeczytałam skierowanie "Dyskopatia lędźwiowa" przepisane m.in. ćwiczenia indywidualne (30min) a później zobaczyłam ją... nie wiem kto w ogóle to wypisał! Nie była w stanie ćwiczyć więcej niż 10 minut, z kładzenia się na materacu zrezygnowałam od razu... strasznie cierpiała :(

Post 10 lut 2014, 11:06
Ala

Mój mąż dziś właśnie miał operowaną przepuklinę. Siedzę i czekam na telefon teraz, aż się wybudzi. Nie miał zabiegu laserowego, tylko go pocięli. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :(

Post 10 lut 2014, 18:10

Nie wiedziałem nawet, że można laserowo... i jak tam mąż?

Post 12 lut 2014, 18:48

Nie w czas żeśmy to napisali;/

Post 12 lut 2014, 20:49
Ala

Po operacji w pon, mąż był nie bardzo do życia, no ale to po znieczuleniu to wiadomo, dziś już wstał do toalety, a lekarze mówią, że jutro już ma zaczynać chodzić, tak w ramach rehabilitacji. W ndz ma już wyjść do domu ;)

Post 13 lut 2014, 22:34

A macie już umówioną dalszą rehabilitację?

Post 14 lut 2014, 23:34
Ala

Całe szczęście, tak. Rehabilitacja już załatwiona,a mąż wychodzi w niedziele :) Ale do maja jak nic będzie na zwolnieniu leżał :(

Post 27 mar 2014, 7:01

I jak przebiega rehabilitacja?

Post 30 gru 2016, 21:24

Ponad rok temu na polski rynek weszły węgierskie produkty za którymi stoi węgierski chemik i naukowiec, który stworzył produkty o niezwykłym działaniu. Zawierają naturalne składniki i mają silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, zapobiegają krwawieniu. Są skuteczne w dolegliwościach mięśniowych i układu ruchu, urazach i kontuzjach jak i różnego rodzaju ranach ( zwłaszcza tych trudno gojących się ), owrzodzeniach, odleżynach. Sama je stosuję, więc polecam, bo niejednemu pomogło, więc warto spróbować. Proszę o kontakt, osoby które są zainteresowane, bo nie mogę robić reklamy na forum.

Poprzednia

Wróć do Kości i stawy