• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Kości i stawy Ból kości biodrowej

Ból kości biodrowej

Moderator: moderator

Post 19 lip 2016, 15:01

Od pewnego czasu doskwiera mi ból kości prawego biodra,kontuzji nabawiłem się na treningu podczas oddawania strzału poczułem lekki ból w biodrze, który powoli się nasilał. Po powrocie do domu zacząłem odczuwać ból na kości biodrowej od wewnętrznej strony oraz ciągnący ból w pobliżu biodra który promieniował aż do górnej części uda, bolało mnie także przy kichaniu w okolicach uda, ból jest podobny kłucia, oprócz tego jest również rwący. Po wizycie w ambulatorium zrobiono mi RTG Bioder, które nic nie wykazało, zalecone badania krwi nic nie wykazały, a na wizytę u ortopedy do którego dostałem skierowanie muszę czekać jeszcze miesiąc co robić ? Zrobiłem sobie 10 dniową przerwę od jakiegokolwiek wysiłku oraz smarowało kilka razy dziennie różnymi maściami, między innymi ibalgin sport i veral, lecz ustał jedynie ból w okolicach biodra, kłucie i ciągnięcie mięśni, niestety ból kości nie przeszedł ani trochę, nawet udałem się na trening, podczas którego praktycznie ból mi nie doskwierał aż do czasu, gdy rozpoczęliśmy ćwiczenie z piłkami, po krótkiej chwili musiałem przerwać trening, gdyż nie byłem w stanie lekko kopnąć piłki, gdyż bolała mnie przy tym bardzo mocno kość bidorowa. Co to może być, gdyż jak wcześniej wspominałem prześwietlenie kości nic nie pokazało, według opisy stawy, kości itp są w stanie nienaruszonym a ból najbardziej mi doskwiera na kości :cry: ?

Post 22 lip 2016, 11:22

może coś z nerwami? jakiś ucisk? nie myślałeś o rehabilitacji? może zwyczajnie skonsultuj ten rodzaj bólu w klinice z jakimś dobrym specem. kiedyś miałam taki ucisk na nerwy, że nie dałam rady postawić nogi, bo traciłam w niej czucie i z rehabilitantem dopiero to rozpracowałam

Post 25 lip 2016, 11:18

tylko zanim cokolwiek - sprawdzony rehabilitant, bo można sobie biedy narobić, szczególnie na nfz gdzie wizyta odkładają miesiacami i problem się pogłębia... polecam przychodnie dla sportowców, przynajmniej sprzęt lepszy :)

Post 26 lip 2016, 22:19

na nfz, niestety, ale ciężko jest liczyć, kiedy już coś na poważnie nam doskwiera. ja od razu postawiłam na przychodnię prywatną, bo wiedziałam, że chociaż od razu się mną zajmą, a państwowo miałabym czekać 5 miesięcy...

Post 31 lip 2016, 17:00

narzeczony został odesłany do profemedu ze swoją kontuzją z boiska, jak ja miałam problem z kolanem to z marszu sama się tam wysłałam :D

Post 30 gru 2016, 20:51

Ponad rok temu węgierski chemik i badacz wprowadził swoje produkty na polski rynek. Produkty zawierają naturalne składniki, które stymulują proces samonaprawy organizmu. Jeden z produktów jest bardzo skuteczny przy urazach, kontuzjach oraz dolegliwościach mięśniowych i układu ruchu. Działa również przeciwbólowo i to bardzo szybko. Mój mąż stosuje go na ból stawów i mówi, że po aplikacji kilka sekund i po bólu. Sąsiadce pomógł przy rwie kulszowej. Jest to niesamowite ale po prostu produkt tak działa. Zachęcam do wypróbowania.

Wróć do Kości i stawy