• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Kości i stawy Trzaskające kolano

Trzaskające kolano

Moderator: moderator

Post 28 lip 2016, 19:55

chociaż przeleciałam szybko po tych pakietach, to może to i nie taka głupia sprawa :D po lekarzach chodzę co rusz, w 99% prywatnie, myślę że wyszłabym sporo na plus :)

Post 02 sie 2016, 14:20

Mój mąż po zabiegu ACL jest już pół roku. Lekarz w szpitalu wojskowym we Wrocławiu powiedział, że rehabilitacja w takim przypadku nie jest potrzebna !!! :o :o :o :o :o Poszedł sam na początkową rehabilitację i ćwiczył sporo w domu. Powoli wraca do rekreacyjnej gry w piłkę nożna. Narzekał ze ma wrażenie jakby nie miał "smarowania" w kolanie. Poszedł na zastrzyk z kwasem hialuronowym a dodatkowo kupiłam kapsułki z kwasem hialuronowy oraz kolagenowy drink do picia. Ortopeda przepisał mu jeszcze tabletki Structum (czy jakoś tak) które też bierze i zalecił funkcjonowanie jak przed zabiegiem (nie wykonując przy tym nawet badań o zdjęciu USG nie wspomnę) Poprawa mówi że jest, ale zobaczymy jak będzie dalej.

Post 05 kwie 2017, 11:17

jakieś te różne mazidła raczej nie zaszkodzą, więc nie jestem ani za ani przeciw, ale jednak nic nie pomogło mi tak jak rehabilitacja :) wszystko mi 'nastawili' jak trzeba, do domu zadali serię ćwiczeń, poinstruowali jak zapobiegać, bo jednak praca siedząca to nie sprzyja... przychodnię mogę polecić, bo właśnie nie chcieli wyciągnąć od mnie ile wlezie kasy na niepotrzebnych spotkaniach tylko zachęcali do samodzielnej pracy nad kolanem

Post 22 sie 2017, 7:03

Mam bardzo podobną sytuację, strzela mi w lewym kolanie kiedy jest pod obciążeniem i je prostuję. Też nie wiem o co chodzi i co z tym zrobić. :)

Poprzednia

Wróć do Kości i stawy