• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Kości i stawy Trzaskające kolano

Trzaskające kolano

Moderator: moderator

Post 22 cze 2016, 8:34

Pare dni temu po meczu piłki nożnej zaczęło trzaskać mi w kolanie.Od tamtej pory przy każdym kroku słysze ten sam trzask. Nie odczuwam przy tym bólu, ale boje się, że to może być coś poważniejszego. Zastanawiam się czy muszę iść z tym do ortopedy czy to może po jakimś czasie minie.Czy to może być coś poważnego?

Post 27 cze 2016, 13:41

Kup dobrą glukozaminę bądź zainwestuj w zastrzyki z kwasem hialuronowym w kolano, a "trzaskanie" powinno ustąpić.

Post 30 cze 2016, 17:52

Myślę, że nie ma co ryzykować, lepiej dmuchać na zimne. Ja z ortopedami na nfz jestem na bakier, nigdy mi jeszcze żaden nie pomógł... Co innego prywatnie :) do tego od razu trafiłam na super rehabilitanta

Post 03 lip 2016, 21:14

na forum nikt z nas trzasku nie słyszy, więc może zwyczajnie przejdź się z tym do specjalisty? to w sumie dla Twojego dobra, bo może to nic groźnego, a może rozwalasz sobie z każdym dniem to kolano co raz to bardziej? :? od siebie profemed mogę polecić w dziedzinie rehabilitacji, ortopedii itd mnie uratowali to i z Tobą może sobie poradzą :)

Post 05 lip 2016, 9:22

profemed na bobrowieckiej w wawie? :D w sumie nie wiem czy są jakieś inne, ale właśnie ja się tam leczyłam. Wcześniej mój narzeczony sportowiec chodził tam ze swoją kontuzją, stąd znałam to miejsce :) chociaż w sumie chyba najbardziej znana przychodnia dla sportowców w mieście

Post 13 lip 2016, 21:07

ja się tam znalazłam z polecenia, znajoma bardzo sobie chwaliła rehabilitantów, a że ja już nie miałam nic do stracenia, to chwyciłam się ostatniej deski ratunku. skutecznie działają ;) warto spróbować

Post 21 lip 2016, 11:22

nie no dobrych rehabilitantów to jak na lekarstwo, niestety... takich co podejdą do pacjenta zwyczajnie po ludzku i naprawdę chcą ulżyć w bólu

Post 22 lip 2016, 10:42

jak na lekarstwo, ale jednak ze swojego doświadczenia mogę stwierdzić, że MOŻNA :) przy luxmedzie nawet powstało centrum leczenia bólu, gdzie rzeczywiście się ludziom pomaga zniwelować ból, a nie jedynie mydli się im oczy lekami przeciwbólowymi, też w dużej mierze rehabilitanci tam działają

Post 26 lip 2016, 12:01

super, nigdy nie słyszałam o czymś takim :) ale jak nie ma się pakietu w lux medzie to też można się tam wybrać ?

Post 26 lip 2016, 20:26

niee, nie trzeba mieć pakietu luxmedowego, by zwyczajnie skorzystać z ich usług ;)

Następna

Wróć do Kości i stawy