• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Kości i stawy Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe

Moderator: moderator

Post 03 sie 2015, 16:06

To jest znieczulenie komputerowe. Komputer kontroluje tempo podania substancji, zeby nie było ono bolesne.

Post 08 paź 2015, 9:02

ból, ból i to okropny. Najgorszemu wrogowi nie życzę!

Post 12 paź 2015, 17:20

A co ze znieczuleniem?

Post 10 gru 2015, 8:44

Ból przy leczeniu kanałowym czy że to komputerowe nie działa?

Post 27 sty 2016, 23:24

Nie boli. Warunek - trafić na dobrego stomatologa. W moim był to dr Sundman z kliniki Medens w Warszawie. Choć z drugiej strony może to zależy też od stopnia zaawansowania choroby.

Post 19 maja 2016, 11:28

nic przyjemnego, ale chociaż do dobrego stomatologa trzeba iść od razu, żeby nie trzeba było kilka razy do jednego tematu podchodzić :| w wawie w profemedzie miałam kanałowe i bolało, bo chyba nie sposób przejsc to bez bólu, ale chociaż w miarę szybko wszystko ogarnęli z leczeniem ;) z tego co wiem to i w krk już jest placówka

Post 21 maja 2016, 9:28

Ja mam za soba dwa leczenia kanalowe, teraz co mi sie odzywa znowu w jednym zebie, boje sie ze trzeba bedzie na nowo to wszystko otwierac... Z ostatnimi mialam przeboje i w sumie nie wiem gdzie isc. Jak terminy i ceny w tym profemedzie?

Post 23 maja 2016, 6:12

No niestety leczenie kanałowe nic przejmnego :/

Post 30 maja 2016, 15:25

Absolutnie się zgadzam, ale jak zajmuje się zębem profesjonalista to jednak jest różnica...

Post 03 cze 2016, 22:04

terminy to akurat najmniejszy problem, bo praktycznie od ręki w profemedzie się umawiasz na dany termin a ceny to w moim odczuciu takie jak i wszędzie :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kości i stawy