• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Choroby i dolegliwości Kości i stawy opinie na temat restonum

opinie na temat restonum

Moderator: moderator

Post 13 cze 2015, 18:16

Witam serdecznie. Mam zespół niespokojnych nóg i lecze sie u neurologa. Próbowałam restonum-niestety nie pomogło. Angelika

Post 15 cze 2015, 9:24

Jak się diagnozuje ten zespół w ogóle?

Post 28 lip 2015, 21:43

Skierka najlepiej, jesli zauwazylas wyzej opisywane dolegliwosci, udaj sie do lekarza neurologa.
Po jednorazowej wizycie i tak, jesli posiadasz te przypadlosc, tez nie jest w stanie stwierdzic
czy to RLS. To jest bardzo trudne do zdiagnozowania i do odroznienia od czasowych skurczy.
Jest trudne do wyjasnienia komus kto nigdy tego nie doswiadczyl.
To odczucie nie da sie porownac z niczym. Nie przypomina raczej typowych skurczy miesni.
Przypomina raczej skurcz polaczony z bolem (samo doczucie okreslil bym jako uczucie oddzielania sie miesa od kosci)
i przemozna potrzeba poruszania nogami raz na jakis czas.
Potrzeba poruszania bierze sie stad, ze dosc szybko chory dochodzi do wniosku, ze jesli
poruszy dokuczajaca konczyna to dolegliwosc ustepuje. Rolpruna albo Aropillo podawane tez przy SM
skutecznie eliminuje te dolegliwosc czasowo w czasie dzialania leku. Dlatego najlepiej jest
brac tabletki SR czyli o przedluzonym wydzielaniu do organizmu.
Ze wzgledu na objawy latwo pomylic RLS z zwyklymi skurczami wynikajacymi z niedoboru
magnezu czy zelaza w organizmie i dlatego Restonum niektorym pomaga bo tak na prawde
ich dolegliwosc ma sie nijak wogole do RLS.
Na kolana rzucaja mnie jednak wypowiedzi osob, ktore nigdy nie byly u neurologa i twierdza, ze maja
RLS i po zazyciu Restonum cudownie im ten lek pomaga. Biorac pod uwage, ze to nie jest lek tylko
suplement diety to mozna spokojnie twierdzic, ze taki sam efekt w tym wypadku przyniesie
spozycie dosc duzej ilosci pozywienia zawierajacego magnez czy tez zelazo, albo odstawienie
kawy jesli wynikiem niedoboru jest nadmierne wyplukiwanie tych zwiazkow z organizmu.

Post 26 maja 2017, 1:36

Ja ten produkt stosuję już od paru miesięcy, mi polecił go pan z apteki, bo miałam problemy z nogami – nie dawały mi spokoju na sam wieczór i ciężko było przez to zasnąć. Były jakby ciężkie, czułam mrowienie, takie jakby wykręcanie. Ciężko opisać to dziwne uczucie.. No ale jak ktoś wie o czym mówię, bo też tak ma, to polecam w 100 % aczkolwiek teraz jak kupowałam, to preparat dostępny jest pod nazwą Restonum LS.

Poprzednia

Wróć do Kości i stawy