• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Ciąża i dziecko Choroby dzieci Tulleo - poproszę o opinie

Tulleo - poproszę o opinie

Post 17 lut 2015, 9:46

Witam,

moje 4-letnie dziecko bardzo niespokojnie śpi, późno zasypia, rano przeżywamy horror, kiedy mamy ją obudzić przed 7:00 i odprowadzić do przedszkola. Córka śpi w dzień ok godziny, półtorej między 12:00 a 15:00 a zasypia wieczorem nawet i po 23:00. Nie jest to kwestia nawyków, ponieważ konsekwentnie kładziemy ją do łóżka ok 20:00, niestety od tego czasu przewala się z boku na bok, śpiewa, czasem wychodzi z łóżka. I tak w kółko - w nocy nie śpi, rano nie ma siły, w dzień śpi moim zdaniem standardowo, nie uważam aby przetrzymywanie Jej do wieczora miało sens, bo padłaby nieprzytomna o 17:00. Zastanawiam się nad tym suplementem tulleo. Są w nim same ziółka (rumianek, meliska, lipa) także działają uspokajająco jak na chłopski rozum. Pytanie czy te proporcje są dobre i czy stosowanie tego syropu przynosi skutek. Bardzo proszę o szczegółowe opinie.

Pozdrawiam,
Danka

Post 17 lut 2015, 21:20

To jest środek nasenny?

Post 23 lut 2015, 12:23

Absolutnie nie! To ziołowa mieszanka, która bardziej uspokaja i pozwala na pełnowartościowy sen.

Post 23 lut 2015, 13:46

Podawałaś go swoim dzieciom Alino?

Post 01 mar 2015, 11:24

Skład jest naprawdę delikatny, nie słyszałam o tym, zresztą moje dzieci nie mają problemów ze snem, ale choć nie lubię faszerować dzieci, to gdybym kiedyś miała potrzebę, nie wahałabym się.

Zdecydowałam się kupić Tulleo i podałam córce, już pierwszej nocy spała o wiele spokojniej. Uczymy się nawyków spania od nowa, ale zarówno córa jak i my jesteśmy bardziej przytomni i wyspani :)

Te syropki do wygodna sprawa, można by parzyć meliskę czy rumianek, a tu mamy gotowy wyciąg.

Post 10 kwie 2015, 10:21

O, dokładnie. I wiemy do razu ile można podać w bezpieczny sposób.

Post 12 kwie 2015, 18:59

I pewnie słodkie, więc dziecko chętnie wypije?

Post 30 paź 2015, 10:33

Alina - tak, smak ma bardzo przyjemny to tulleo.:) I tylko naturalne rzeczy w składzie, więc nie ma obaw:) fajnie właśnie, że wszystko w jednej buteleczce, bo rzeczywiście parzyć te ziółka oddzielnie, to by było trochę kłopotliwe. Poza tym moje dzieci za bardzo smaku takich herbatek nie lubią, a smak syropku przyjemny:)

Następna

Wróć do Choroby dzieci