• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Ciąża i dziecko Ciąża dieta, sumplementy, witaminy przed ciążą i w trakcie

dieta, sumplementy, witaminy przed ciążą i w trakcie

Wiadomo, że koncernom zależy na kasie (komu nie zależy?). Niestety nie wszystkie wartości przyswajamy z pożywienia i po to właśnie są nam suplementy.

Ja biorę mama dha premium, ale jest bardzo drogie. Też chyba przerzucę się na vita miner.

W aptece melissa jest taniej, ale faktycznie vita miner jest ok. Z dha!

własnie lekarza musz epopytac o moge brac ;)

też się ku niemu skłaniam, jednak ogólnie folik to chyba taki najbardziej zaufany i najbezpieczniejszy z kwasów foliowych

nie no myślę że wszystkie preparaty z kwasem foliowym zawierają te potrzebne 0,4mg, ale z tego co czytałam to tylko folik jest lekiem a nie suplementem, są jeszcze inne w formie leku ale mają jakieś ogromne dawki dla kobiet które już wcześniej urodziły dziecko z wadą cewy nerwowej

co z dietą w ciązy? czego warto unikać a co warto jeść? :) chcę niedługo zostać mamą i jak najlepiej się do tego przygotowąc, jak to jest z tą kawą, można pić czy lepiej nie?

Warto jeść dużo zielonych warzyw bogatych w foliany, od ich ilości zależy czy dziecko nie urodzi się z jakimiś strasznymi wadami.

Poprzednia

Wróć do Ciąża