• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Ciąża i dziecko Ciąża Łódź - Gameta czy Salve??

Łódź - Gameta czy Salve??

Zdecydowanie Gameta. bardzo polecam, z doświadczenia oczywiście :)

Post 16 paź 2015, 10:49

Ale dlaczego? Co Ci tam odpowiada?

Ja polecam Salve. Przede wszystkim mają tam świetnych i polecanych specjalistów. Sama jestem pod opieką Dr Stefanowicz. Atmosfera podczas badania jest bardzo przyjemna, Pani doktor zawsze odpowie na wszystkie pytania. Drobnym mankamentem są opóźnienia w wizytach, ale to naprawdę nie jest ważne, jak człowiek chce spełnić swoje marzenie. Zresztą świadczy dobrze o lekarzu to, że nie ogranicza się z wizytą do 15 minut. Jest ładnie, czysto, apteka na dole, trochę na uboczu miasta.

Człowiek myśli, że jak płaci to nie czeka, haha :D

Witam! Postanowiłam napisać ponieważ stanęłam przed ogromnym problem z zajściem w ciąże. Postanowiliśmy rozpocząć z mężem leczenie jednakże mamy ogromny dylemat, którą klinikę wybrać... Przeczytałam ogromną ilość opinii i niestety jest jeszcze gorzej niż na początku, mętlik nie do opisania. Ostatecznie postawiliśmy na Łódź i chciałaby prosić o opinię i pomoc Salve czy Gameta? Z racji tego, iż wątek był poruszany jakiś czas temu prosiłabym o wrażenia i opinie osób, które być może całkiem niedawno korzystały z pomocy któreś z przywołanych klinik ... Z góry bardzo DZIĘKUJĘ!!!!

Poprzednia

Wróć do Ciąża