• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Uroda Skóra Kobiecy wąsik, jak się pozbyć?

Kobiecy wąsik, jak się pozbyć?

Bezsensu robić samemu, to nie taakie drogie.

Wąsik można starać się regularnie goić. Do tego calu można użyć wosku, jednak to będzie dosyć bolesny zabieg. Wąsik można również goić za pomocą specjalnego trymera do twarzy, zabieg całkowicie bezbolesny, ale trzeba go powtarzać co jakiś czas.

Jak się m,a na zbyciu pieniądze, to można się posiłkować laserem. Jak się nie ma, pozostaje wosk/pinceta

ja bym tego nie goliła , bo będzie jeszcze gorzej . Nigdy nie miałam wąsika , moja mama natomiast tak , to co jakiś czas chodzi do kosmetyczki na woskowanie czy coś takiego . ja za to miałam inny problem . Miałam problem z owłosieniem na nogach .golenie co 2 dni juz mnie doprowadzało pomału do szału . W końcu wybrałam sie na depilacje laserową do kliniki Miracki Warszawie ( tutaj tez mieszkam ). Zabieg miałam 4 razy , tyle musi być powtórzeń . generalnie mam święty spokój;)

Ale laser na jasne włoski nie zadziała. Mój wąsik jest prawie biały, jak nałożę podkład i puder to jest widoczny. Wosk jest o tyle lepszy, że kolor włosów nie ma tu znaczenia. Ale jednak trochę boli ;) Ja się zastanawiam nad epilclear. Podobno po serii regularnych zabiegów efekty są porównywalne z laserem.

Poprzednia

Wróć do Skóra