• Zapraszamy do prowadzenia dyskusji i zamieszczania komentarzy.
  • Tematy zgrupowane sa w kategorie.
  • Dla nas liczy się Twoje zdanie – bądź aktywny na FORUM!
Choroby
i dolegliwości
Ciąża
i dziecko
Seks
i sprawy intymne
Uroda Zdrowy
styl życia
Off topic
Indeks witryny Zdrowy styl życia Odchudzanie Calominal – opinie o produkcie

Calominal – opinie o produkcie

Ostatnio zaprzyjaźniona farmaceutka, której nie raz żaliłam się na swoją wagę, poleciła mi ten nowy produkt. Nie widziałam nawet jeszcze reklam tego, ale powiedziała, że super nowość i że ma leczyć z nadwagi. Jak tylko ktoś coś będzie wiedział, to proszę o opinie.

Nie wypowiem się o leku, ale stronkę mają super, bardzo dużo cennych informacji. Także o producencie musi to dobrze świadczyć, bo pisze o zmianie nawyków żywieniowych. Ten calominal pewnie ma wspierać ten proces.

Widziałam dziś reklamę w tv, wypowiada się tam lekarz także myślę, że produkt wart uwagi. W końcu coś specjalnie dla osób otyłych a nie dla chudzielców, które chcą być jeszcze chudsze... Poczekam jeszcze na jakieś opinie, ale jak nic dotąd mnie nie przekonywało to ten Calominal mnie intryguje.

Lola1990 - a nie słyszałaś o Libramed od Aboca? To jest wyrób medyczny do leczenia nadwagi, z badaniami klinicznymi...

Więcej o substancji, która jest w tym produkcie możecie znaleźć w jednym z naszych artykułów:

http://wylecz.to/pl/zdrowy-styl-zycia/d ... zanie.html

Dla mnie to brzmi jak petarda. Błonnik jest super naturalny i skuteczny, ale nie w odchudzaniu tak konkretnie, bo wspomaga trawienie, ale nie wyłapuje tych tłuszczy a ten chitosan je łapie i przetrzymuje, super sprawa. Na szczęście problemu z otyłością nie mam, ale znajomym opowiem.
Do it!

A czy ktoś już próbował i powie czy skuteczny?

To nowość, więc raczej ciężko stwierdzić, ale jest to chyba pierwszy lek na nadwagę, także zwrócenie uwagi na problem nadwagi jest tu bardzo ważne i myślę, że warto się zagłębić w temat.

Ten gość to chyba naprawdę lekarz, nie wzięliby chyba kogoś z taką wadą wymowy do reklamy ;)
Tak czy siak stronkę mają naprawdę fajną, jak usłyszałam reklamę to oczywiście bulwers, że leki brać i chudnąć, ale na stronie jest info o zdrowym trybie życia, więc nie są to kolejne oszołomy proponujące magiczną tabletkę. Jak czytam to ten chitozan (chitosan?) jest naturalny i utrudnia wchłanianie tłuszczów. Przecież na tym polegają zabiegi chirurgiczne! Więc kurcze, naprawdę warto jak to jest skuteczne.

Witam,
zamiast się zastanawiać i czekać kto coś napisze o tym produkcie , wystarczy kliknąć w wyszukiwarce "chitosan", jest cała masa produktów z tym składnikiem np. Chitosan Plus -Universal Nutrition- dostępne 60 kapsułek- za 42,09 zł lub 120 kapsułek za ok 74 zł, następny to- Chitosan+ Chrom- Olimpu- 30 kapsułek za jedyne 17,09 zł.

Chitosan Plus-(Universal Nutrition)- jedna porcja to 2 kapsułki- zawierają 1 g chitosanu=1000 mg,
Chitosan+Chrom (Olimp)- jedna porcja to 3 kapsułki- zawierają 1200 mg chitosanu.
Jest wszystko jasno i wyraźnie, jak, co i kiedy.

A CALOMINAL? Cóż, następny chwyt marketingowy koncernu farmaceutycznego. Niczego nowego nie wynaleźli. Szukałam po całym internecie ile zawiera chitosanu jedna kapsułka, ale niestety na próżno, bo jak narazie nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. Więc jeśli się komuś uda dostrzec zawartość chitosanu w jednej kapsułce Calominalu, to bardzo proszę o informację, bo w tym tkwi cała tajemnica, im mniej chitosanu w kapsułce tym bardziej produkt do niczego. Bo jeśli będą tylko śladowe ilości chitosanu w Calominalu, to szkoda sobie zawracać głowę. Cena też się waha od 31 zł do 43 zł za 60 kapsułek. Można sobie przeliczyć i spokojnie wybrać opcję najkorzystniejszą dla każdego.
Pozdrawiam

Następna

Wróć do Odchudzanie